• GSM & Whatsapp

    (+90) 506 604 63 53

  • Bize Ulaşın

    (+90) 312 394 00 26

Otel buklet malzemeleri | Otel buklet malzemeleri fiyatları | Otel buklet firmaları | Otel buklet malzemeleri Ankara | Buklet malzemeleri | Otel buklet setleri | Otel buklet malzemeleri fiyatları

kutulu cila 5Kulak Pamuğu

Kutulu ürünler arasında yer alan kulak pamuğu 250 gr. A. Bristol karton kutularında poşet içerisinde 3 adet kulak temizleme pamuğu bulunan şeklinde üretilmektedir. Kulak pamukları logo baskılı veya standart baskılı maliyeti düşük küçük promosyon ürünlerindendir. Değişik ambalaj tipleri ve özel isteklerinize göre üretim seçenekleri ile vazgeçilmez bir buklet ürünüdür.

Gelen Aramalar: Kutulu ürünler, kulak pamuğu, kulak temizleme pamuğu, ambalajlı buklet ürünleri, kutulu buklet ürünleri ve fiyatları, otel buklet ürünleri, mini kulak pamuğu, otel kişisel bakım ürünleri, kulak pamuğu ve makyaj pamuğu, kulak çubuğu, kutulu kulak pamuğu.

Makyaj Pamuğu

Müşterilerimiz için en önemli detaylardan birisi olan makyaj pamuğu 250 gr. A. Bristol karton kutu içerisinde şeffaf poşet içinde 2 adet makyaj pamuğu bulunmaktadır. Hijyenik şartlarda kaliteli bir şekilde üretilmektedir. Oteller, butik oteller ve ihtiyacı olan tüm firmalar için değişik ambalaj tiplerinde veya istekleriniz yönünde üretilen vazgeçilmez bir buklet ürünüdür.

Gelen Aramalar: Otel buklet firmaları, makyaj pamuğu, küçük makyaj pamuğu, ambalajlı buklet ürünleri ve fiyatları, makyaj temizleme pamuğu, mini makyaj pamuğu, kutu makyaj pamuğu, buklet ürünleri.

Duş Bonesi

Spa merkezlerinin ve otellerin sıklıkla kullandığı buklet ürünler içerisinde yer alan duş boneleri 4 mikron kalınlığındaki sağlam yerli malzemeden üretilmiştir. Duş bonesi 250 gr. A. Bristol karton kutu içerisinde logolu veya logosuz ambalajlar içerisinde satışa sunulmaktadır.

Gelen Aramalar: Duş bonesi, mini duş bonesi, duş boneleri, kutulu ürünler, duş boneleri ve fiyatları, duş boneleri buklet ürünleri.

Banyo Seti

Banyo setleri 250 gr. A. Bristol karton kutu içerisinde yer alan duş bonesi, 2 adet makyaj pamuğu, 2 adet kulak pamuğundan oluşmaktadır. Oteller için yer ve maliyet açısından tasarruf sağlayan buklet ürünlerinden biridir. Logolu veya logosuz karton kutular içerisinde satışa sunulmaktadır.

Gelen Aramalar: Otel buklet, banyo setleri, duş bonesi, makyaj pamuğu, kulak pamuğu, ambalajlı buklet ürünleri, otel banyo setleri, banyo buklet malzemeleri, banyo buklet ürünleri, otel buklet malzemeleri, otel buklet malzemeleri Ankara, buklet malzemeleri fiyatları.

Dikiş Seti

250 gr. A. Bristol karton kutu içerisinde 5 renk iplik, düğme, dikiş iğnesi, çengelli iğne bulunan dikişi setleri yerli imalat olup logolu veya logosuz olarak satışa sunulmaktadır. Kutu içerisine isteğe göre selefon atılmaktadır.

Gelen Aramalar: Otel buklet ürünleri, dikiş setleri, mini dikiş seti, otel buklet malzemeleri, buklet setleri, düğme, kutulu buklet ürünleri, dikiş iğnesi, dikiş ipi, çengelli iğne, otel dikiş setleri, dikiş setleri fiyatları.

Tarak

Olmazsa olmaz ürünlerden biri olan 13-15 cm. boyutlarındaki plastik tarak isteğe göre logolu veya logosuz kutularda hizmete sunulmaktadır

Gelen Aramalar: Otel buklet malzemeleri, tarak, tarak çeşitleri, otel tarakları, buklet ürünleri, ambalajlı buklet ürünleri, tarak ve törpü, otel setleri, otel tarağı, tarak ve törpü setleri, taraklar, törpü tarak çeşitleri.

Tırnak Törpüsü

Buklet grubu mini promosyon ürünlerinden biri olan tırnak törpüsü tek kullanımlık olup poşet içerisinde veya logolu kutu içerisinde üretilmektedir.

Gelen Aramalar: Otel buklet ürünleri, tırnak törpüleri, tırnak törpüsü ve tarak setleri, otel törpüsü, tırnak törpüsü, buklet malzemeleri fiyatları.

Sabun

Bir diğer buklet ürünümüz 15-50 gr. aralığında kare, dikdörtgen veya yuvarlak şeklinde üretilen sabunlardır. Sabunlar kaliteli ürünler olup isteğe göre sargılı etiket şeklinde satışa sunulmaktadır.

Gelen Aramalar: Otel buklet malzemeleri, sabun, otel sabunu, mini sabunlar, otel sabunu fiyatları, otel şampuanı, mini otel sabunu, buklet sabun, otel sabunu ve şampuanı, otel sabunu fiyat, küçük otel sabunu, buklet ürünleri.

Ayakkabı Cilası

Ayakkabı cilaları yuvarlak veya dikdörtgen ambalajda tek renk veya iki renk olarak üretilmektedir. Cilalar 4*6 cm. ölçülerinde poşetlerde ve kutu içerisinde üretilmektedir. Ayakkabı cilası içerisinde ayakkabıya zarar verici hiçbir ürün kullanılmamaktadır.

Gelen Aramalar: Otel buklet firmaları, ayakkabı cilaları, küçük ayakkabı cilası, kutu ayakkabı cilası, otel buklet malzemeleri ankara, mini ayakkabı cilaları.

Kibritler

Mini boydan puro kibritine kadar onlarca çeşit de bulunan kibritler lüks lamineli kartona istediğiniz renklerde baskı yapılarak üretime sunulmaktadır

Gelen Aramalar: Otel buklet malzemeleri, kibrit, logo baskılı kibrit, kibritler, baskılı kibrit, mini kibrit, puro kibriti, kutulu ürünler, otel kibritleri.

Traş Seti

Set şeklinde bulunan diğer bir ürünümüz ise traş setleridir. Traş seti içerisinde 15 gr. traş kremi ve bir adet traş bıçağı bulunmaktadır. Traş kremi kaiteli ve izinli olup traş bıçağı isteğe göre seçilebilmektedir. Set özel logolu A. Bristol kutularda hizmete sunulmaktadır.

Gelen Aramalar: Otel buklet malzemeleri, traş setleri, otel traş seti, traş seti fiyatları, buklet malzemeleri, otel bakım setleri, traş seti, otel tipi traş kremi, traş bıçağı, tek kullanımlık traş köpüğü ve bıçağı.

Diş Seti

Diş seti içerisinde bir adet 15 gr. diş macunu ve geçme tip diş fırçası yer almaktadır. Diş fırçaları istenilen tiplerde şeçilebilirken diş macunlarımız kaliteli ve izinlidir. Set özel logolu veya logosuz A. Bristol kutularda hizmete sunulmaktadır.

Gelen Aramalar: Otel buklet malzemeleri, diş setleri, otel diş seti, diş seti fiyatları, buklet malzemeleri, otel bakım setleri, diş seti, mini diş macunu, otel diş macunu, tek kullanımlık diş fırçası ve macunu, otel tipi diş macunu, otel malzemeleri, tek kullanımlık diş fırçası ve macunu fiyatı, otel tipi diş macunu.

View the embedded image gallery online at:
http://www.silyonbuklet.com/kutulu-urunler#sigProGalleria4ec650e378

silyon buklet banner