• GSM & Whatsapp

    (+90) 506 604 63 53

  • Bize Ulaşın

    (+90) 312 394 00 26

Otel buklet malzemeleri | Otel buklet malzemeleri fiyatları | Otel buklet firmaları | Otel buklet malzemeleri Ankara | Buklet malzemeleri | Otel buklet setleri | Otel buklet malzemeleri fiyatları

Açık Sabunlar

sabun15-50 gr. aralığında yuvarlak, kare, dikdörtgen şekillerde dalan, kaliteli mini otel tipi sabunlardır. İsteğe göre kekikli, zeytinyağlı, lavanta özlü vb. özel imalat yapılabilmektedir. İstenirse logolu kutuda ve etiketli bir şekilde satışa sunulabilmektedir. Naturel sabunlar özel olarak tepsi, sepet vb. şekillerde hazırlanabilmektedir.

Gelen Aramalar: Otel sabunları, mini otel sabunları, otel sabunları fiyatları, otel sabunu, otel sabunu ve şampuanı, otel sabun imalatçıları, açık sabunlar, otel sabun çeşitleri, mini otel sabunu.

oteller icin mini sargili sabun ob 027
Sargılı - Pileli Sabunlar

15-50 gr. aralığında yuvarlak, kare, dikdörtgen şekillerde dalan, kaliteli mini otel tipi sabunlardır. Sargılı sabunlar isteğe göre kekikli, zeytinyağlı, lavanta özlü vb. özel imalat yapılabilmektedir. Pileli sabunlar logolu kutularda ve etiketli bir şekilde satışa sunulmaktadır.

Gelen Aramalar: Otel sabunları, sargılı sabunlar, otel sabunu toptan, mini otel sabunu, otel için mini sargılı sabun, mini otel sabunu sargılı ve sargısız, pileli sargılı sabun, pileli kekikli sabun, pileli etiketli sabun, yuvarlak pileli sargılı otel sabunu.

Özel İmalat ve Naturel Sabunlar

15-50 gr. aralığında yuvarlak, kare, dikdörtgen şekillerde dalan, kaliteli mini otel tipi naturel sabunlardır. İsteğe göre kekikli, zeytinyağlı, lavanta özlü vb. özel imalat yapılabilmektedir. İstenirse logolu kutuda ve etiketli bir şekilde satışa sunulabilmektedir. Naturel sabunlar özel olarak tepsi, sepet vb. şekillerde hazırlanabilmektedir. Üstelik otelinize özgü logo ve reklam baskıları ile birlikte. Siz isteyin biz tasarlayalım.

Gelen Aramalar: Otel sabunu fiyatları, otel şampuanı, mini otel sabunu, naturel sabun, özel imalat sabunlar, naturel otel sabunları, mini doğal sabunlar, naturel sabun fiyatları.

silyon buklet banner